Öne Çıkanlar İstanbul Bayram namazı saati Chernobyl 5. Bölüm 10 Mayıs 27 Mart Kırgızistan

Okçuluk Türkiye Kupası Sonuçlandı 2019

Madalya Listesi

U-RWT Takım Uluslararası Bayan Takım

1 Türkiye Gülnaz Büşranur Coşkun Türkiye Aybüke Aktuna Türkiye Y. Ecem Anagöz

2 Russia Russia Natalia Erdynieva Russia Inna Stepanova Russia Anna Balsukova

3 Ukraine Ukraine Yeva Bulakh Ukraine Yelyzaveta Sikalo Ukraine Zhanna Naumova

URMT Takım

Uluslararası Erkek Takım

1 Hollanda – Netherlands Rick Van Der Ven Sjef Van Den Berg Steve Wijler

2 Russia Erdem Tsydypov Arsalan Baldanov Beligto Tsynguev

3 Italy Mauro Nespoli David Pasgualucci Marco Galiazzo

Hollanda – Netherlands Hollanda – Netherlands Hollanda – Netherlands

2019 Kahraman Bagatır İlkbahar Okları FEN

1 Izmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Oğuzhan Küçük M. Bilal Güneri İ. Ethem Gülaçar

2 Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü Osman Aybars Altıntaş Orkun Ege Tokuşoğlu Burak Bereket

3 Vedat Erbay Spor Akedemisi Vedat Erbay Muammer Arda Cezayirli Mehmet Doğramacı

RW Takım

1 Okçular Vakfı Spor Kulübü Eymen Ural Fevkiye Ayça Daşdemir Eslem Nisa Demez

2 Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Zeynep Yemişçiler Buse Yaren Ateş Aslinur Tuana Tülkay

3 Akdeniz Okçuluk Eğitim Çiğdem Egemen Ece Erçelik Hatice Karaçelik

Klasik Yay Erkek

İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü

Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü

Vedat Erbay Spor Akedemisi Vedat Erbay Spor Akedemisi Vedat Erbay Spor Akedemisi Vedat Erbay Spor Akedemisi

Klasik Yay Bayan

Okçular Vakfı Spor Kulübü Okçular Vakfı Spor Kulübü Okçular Vakfı Spor Kulübü Okçular Vakfı Spor Kulübü

Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü

Akdeniz Okçuluk Eğitim Akdeniz Okçuluk Eğitim Akdeniz Okçuluk Eğitim Akdeniz Okçuluk Eğitim

2019 Kahraman Bagatır İlkbahar Okları

CM Takım

Makaralı Yay Erkek

1 Okçular Vakfı Spor Kulübü Furkan Oruç Demir Elmaağaçlı Arman Javanshir

2 Demka Okçuluk Samet Can Yakalı Şahin Su Evren Çağıran

3 Istanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü Barış Tandoğan Erkan Tuna Ahmet Arda Yıldırım

Okçular Vakfı Spor Kulübü Okçular Vakfı Spor Kulübü Okçular Vakfı Spor Kulübü Okçular Vakfı Spor Kulübü

Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk

Istanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü

Makaralı Yay Bayan

CW Takım 1

Hazal Burun

Songül Lök

Sevda Yaka

2 Demka Okçuluk Saadet Keklik Emel Ateş Yasemin Begüm Topkarcı

3 Vedat Erbay Spor Akedemisi İpek Tomruk Selin Bekçi Ayşen Tez

Muğla B.B.S.K Muğla B.B.S.K Muğla B.B.S.K Muğla B.B.S.K

Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk

Vedat Erbay Spor Akedemisi Vedat Erbay Spor Akedemisi Vedat Erbay Spor Akedemisi Vedat Erbay Spor Akedemisi

2019 Kahraman Bagatır İlkbahar Okları Madalya Listesi

RM Bireysel Klasik Yay Erkek 1 Mete Gazoz Türkiye

2 Sjef Van Den Berg Hollanda

3 Jan Van Tongeren Hollanda

RW Bireysel Klasik Yay Bayan 1 Gabriela Bayardo Hollanda

2 Inna Stepanova Russia

3 o Tatiana Andreoli İtaly

CM Bireysel Makaralı Yay Erkek 1 Alexandr Dambaev

2 Evren Çağıran Demka Okçuluk

3 Anton Bulaev

CW Bireysel Makaralı Yay Bayan 1 Victoria Balzhanova

2 Yeşim Bostan İstanbul B.B.S.K.

3 Natalia Avdeeva

U-RX Karma Uluslararası Miks Takım 1 Türkiye Türkiye Gülnaz Büşranur Coşkun Türkiye Mete Gazoz Türkiye 2 Russia Russia Inna Stepanova Russia Beligto Tsynguev Russia 3 İtaly İtaly Mauro Nespoli İtaly Tatiana Andreoli İtaly RX Karma Olimpik Yay Karma

1 Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü Fatma Buket Aycan

Mustafa Şakir Oğuz

2 Vedat Erbay Spor Akedemisi

Asya Karataylı Vedat Erbay

3 İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Kıvılcım Yavuz Oğuzhan K

 Yazarı: 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.