Öne Çıkanlar Çekilme sözleri ümraniyespor beni affet Belediye Başkan Adayları

Fransa’da geliştirilen, içi polyester dışı silikon malzemeden yapılmış esnek iplerle cildin gerdirilmesi işlemi olup, lokal anestezi altında ince iğneler ile giriş yapılan cildin içine boylu boyunca yerleştirilen ipler, yukarı çekilerek cildin toparlanması sağlanmaktadır.

Cilt altında bir ağ şeklinde yerleştirilmesi etkisini arttırmaktadır. Bu yöntem öncelikle yüz bölgesinde birçok noktada kullanılabildiği gibi, boyun sarkmalarında da oldukça etkilidir. Tek seanslık bir uygulama olması sebebiyle hastalarımız bu uygulamayı çok tercih etmektedir.

Ayrıca meme sarkmalarını düzeltmede, kalçaları yukarı kaldırmada, kol ve bacak içi sarkmalarını toparlamada da kullanılmaktadır.

İşlem yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Aynı gün sosyal yaşama devam edilir, hastanede yatış gerektirmez. Bu yöntemle yüz ifadeniz değişmez, mimik kullanabilirsiniz. Yaklaşık,ortalama 10 ila 15 yaş daha genç ve dinç görüntüye sahip olabilirsiniz. Gayet güvenli ve konforlu bir yöntem olan Fransız Askısı DLift iple germe estetiğinde sıkça sorulan sorulardan biri de "ipler dışarıdan görünümü?" Hayır, ipler dışarıdan görünmez, yakınlarınız ve etrafımızda ki hiç kimse ne yaptırdığınızi anlamaz ancak sizdeki değişimi hemen fark edeceklerdir. Eğer bu işlemi yaptirdiysaniz "Ne yaptın sen cildine sorularıyla" çok sık karsilacaksınız. 

Dr.Orhan Cesur
Medikal Estetik Hekimi
Newdays Clinic Estetik Merkezi
İnstagram adresi için  tıklayınızz..