Öne Çıkanlar 10 Mayıs Mısır TFF CHPde kurultay Nedim Şener

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 18 Mayıs 2016 tarihinde açıkladığı ilanda İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne  4-B Sözleşmeli olarak KPSS şartı aramadan personel alacağını duyurdu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 4-B sözleşmeli olarak Gemi Adamı personeli 6 kişi alacağını duyurdu.

Başvurmak isteyen adaylar başvurularını başvuru belgeleriyle 15 Haziran 2016 mesai saati bitimine kadar İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne şahsen yapmaları gerekmektedir.

Gemi Adamı Olmak için Neler Gerekli?

* En az lise ve dengi okul mezunu olmak. *Türk Vatandaşı olmak.

*Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 

*Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

*Askerlik durumu itibarıyla; Askerlikle ilgisi bulunmamak. 

*Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.(Denizlerde sürekli görev yapmaya engel akli bedeni ve sağlık özrü bulunmamak.) bentlerinde belirtilen şartları taşımak. 

*En az T.C. Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı en az Usta Gemici belgesine sahip olmak. 

*Telsiz cihazlarını kullanma yeterlilik belgesine sahip olmak. puanı allüacak 6 (altı) aday yerleştirilecektir.

Uygulama sınavı; gemi kullanma, yanaşma, manevra, denizcilik mevzuatı ile gemide bulunan seyir yardımcısı cihazlarının kullanılması şeklinde 30.06.2016 tarihinde saat: 10.00 da Silivri 2Limanında bulunan İl Müdürlüğümüze ait Su Ürünleri Kontrol Gemisinde yapılacaktır.

HAVELSAN 20 BİN Siber Güvenlik Uzmanı Alacak >>

Finansbank A.Ş. Personel Alımı Yapacak >>

EnerjiSA Personel Alımı


MEMUR ALIMI İLANLARININI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN >>


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.