version="1.0" standalone="yes"?> Dost sitelerimiz sohbet odaları - sohbet <
Öne Çıkanlar Dark 2. sezon fragmanı 10 Mayıs EYT gelişmeleri EYT Çıkacak mı yeni yabancı kuralı nasıl olacak
banner228

Çanakkale Belediyesi 49 İşçi alacak ilan ve şartlar açıklandı

ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİCİSİ

Çağrı Merkezi yöneticisi deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim seviyesi Lisans KPSSP3 en az 60 puan almış olmak. 1 kişi alınacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3-Etkin Yönetim ve Liderlik Sertifikasına Sahip Olmak 4-Takım çalışması ve Performans yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak 5-Motivasyon ve Stres Yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak 6-Zaman Yönetimi Sertifikasına Sahip Olmak 7-Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak.

 

VİDANJÖR OPERATÖRÜ

Vidanjör operatörü, deneyim 3 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

ÖZEL ŞARTLAR:1)İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2)Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3)Kombine Kanal temizleme Ve Vidanjör Aracının Kullanımı ve Bakımı İle İlgili Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak 4)Src 4 Belgesine Sahip Olmak 5)Psikoteknik Belgesine Sahip Olmak.6- İlkokul diploması ibrazı.

 

Su Arıza İşçisi

Su Arıza İşçisi deneyim 3 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- İlkokul diploması ibrazı.

 

Forklift Operatörü 

Forklift operatörü deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir. ÖZEL ŞARTLAR :1)İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2)Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir 3)Lastik Tekerlekli, İş Makınası kullanma Yetki belgesine Sahip olmak.( Kaldırma ve Yükleme ? FORKLİFT) Belgesine Sahip Olmak.4- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Yönetici(Ulaşım İşleri)

Yönetici(Ulaşım İşleri) deneyim 3 yıl olacak. En az öğretim Lisans KPSSP3 En az 60 puan Daimi süreli 1 kişi alınacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR : İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmek. ODY2 mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak. Problem Çözme Teknikleri Eğitimine Katılım Sertifikasına sahip olmak. Etkili Konuşma ve Diksiyon Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak. Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak. Motivasyon ve Stres Yönetimi Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak. Etkin Yönetim Liderlik Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak.

 

Şoför-Yük Taşıma

Şoför-Yük Taşıma deneyim 2 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- Psikoteknik Belgesine sahip olmak 4- SRC4 Belgesine sahip olmak 5- İlkokul diploması ibrazı.

 

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı)

Bahçe Bakım Elemanı deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 3 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Bahçıvan Budamacı

Bahçıvan Budamacı deneyim 3 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1)İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2)Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3)Meyve Yetiştiriciliği ve Budama Konusunda Eğitim Aldığını Gösterir belge 4)Bitki Koruma ürünü uygulama Belgesine Sahip olmak5- İlkokul diploması ibrazı

 

Ekskavatör(Kazma ve Yükleme) Operatörü

Ekskavatör(Kazma ve Yükleme) Operatörü deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek.2-Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.3-Kazma ve yükleme Ekskavatör Operatörlük belgesine sahip olmak. 4- İlkokul diploması ibrazı.

 

Sayaç Okuma Elemanı

Sayaç Okuma Elemanı deneyim 6 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek Grandbetting 2-Bu işi yaptığını gösterir 6 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.3- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Dikim İşçisi (Bahçelik)

Dikim İşçisi(Bahçelik) deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3-Bitki Koruma Ürünü uygulama Belgesine Sahip Olmak4- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Abone İşleri Memuru

Abone İşleri Memuru deneyim 1 yıl olacak. En az öğretim Lisans KPSSP3 En az 60 puan Daimi süreli 2 kişi alınacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR : İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Bilgisayar kullanımı (Bilgisayar İşletmenliği - Operatör) belgesine sahip olmak.

 

 

Süs Bitkileri Yetiştiricisi

Süs Bitkileri Yetiştiricisi deneyim 2 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek.2-Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.3-Süs bitkisi Yetiştirciliği,Bitki Yetişriciliği,fidan Budama Kesme Çim ekme Biçme İlaçlama Sertifikasınıa Sahip olmak.3- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Deneyim yok. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 2 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir. 1- İlkokul diploması ibrazı

 

 

Ziraat Mühendisi

Deneyim 1 yıl olacak. En az öğretim Lisans KPSSP3 En az 60 puan Daimi süreli 1 kişi alınacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR : 1- İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

 

 

Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri ve Boru Tesisatçıları

Deneyim 6 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1)İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2)Bu işi yaptığını gösterir 6 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.3- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Bahçıvan

Deneyim 10 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 10 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3-Bahçıvanlık Kursuna Katılım Belgesine Sahip Olmak 4- İlkokul diploması ibrazı.

 

Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü

Deneyim 3 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1)İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2)Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.3)İş Makinası Kullanma Sertifikası Operatörlük Belgesine Sahip Olmak.4- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

İnsan Kaynakları Uzmanı

Deneyim 5 yıl olacak. En az öğretim Lisans KPSSP3 En az 60 puan Daimi süreli 1 kişi alınacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR : İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmek. İnsan kaynakları yönetimi eğitim sertifikasına sahip olmak, Etkin Yönetim Liderlik Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak, etkili iletişim ve beden dili eğitim sertifikasınasahip olmak, takım çalışması ve performan yönetimi eğitim sertifikasına sahip olmak, zaman yönetimi eğitim sertifikasına sahip olmak, Motivasyon ve Stres Yönetimi Kursuna Katılım Belgesine sahip olmak.

 

 

Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü

Deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek.2-Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.3-İş makinası(lastik tekerlekli zemin süpürme) Operatörlük Belgesine sahip olmak.4- İlkokul diploması ibrazı.

 

Kanal ve Izgara İşçisi

Deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3-Kanal Temizleme ve Vidanjör Araç temizliği ile ilgili eğitim Sertifikasına Sahip Olmak 4- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Makam Şoförü

Deneyim 1 yıl olacak. En az öğretim Lise ve Dengi - KPSSP94 en az 60 puan Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. 

ÖZEL ŞARTLAR : 1- İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

 

 

Diğer Elektrik Tesisatçıları

Deneyim 10 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 10 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Diğer Taş Kesme ve Oyma İşçileri

Deneyim 5 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Su Kanalı İşçisi

Deneyim 3 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1)İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2)Bu işi yaptığını gösterir En Az 3 Yıl iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.3- İlkokul diploması ibrazı.

 

 

Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi

Deneyim 1 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1)İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2)Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3)Yapı Yüzey Kaplamacılığı Kalfalık Belgesine Sahip Olmak. 4- İlkokul diplomasının ibrazı.

 

 

Temizlik Görevlisi

Deneyim yok. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 15 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

Özel Şartlar: 1-İlkokul diplomasının ibrazı.

 

 

Büro Yönetimi Elemanı

Deneyim 5 yıl olacak. En az öğretim Lisans KPSSP3 En az 60 puan Daimi süreli 1 kişi alınacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR: 1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3-Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitim Sertifikasına sahip olmak 4-Motivasyon ve Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına sahip olmak 5-Takım Çalışması ve Performans Yönetimi Eğitim Sertifikasına sahip olmak 6-Zaman Yönetimi Eğitim Sertifikasına sahip olmak gerekmektedir.

 

 

Biyolog

Deneyim 5 yıl olacak. En az öğretim Lisans KPSSP3 En az 60 puan Daimi süreli 1 kişi alınacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR : 1- İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

 

 

Elektronik Su Sayaç Tamir İşçisi

Deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim Lisans KPSSP3 En az 60 puan Daimi süreli 1 kişi alınacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR : 1- İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- Ölçü ve Ölçü Aletleri Tamircisine Ait Yetki Belgesine Sahip Olmak 4- Su Sayaçları, Tamir ve Ayarlarına Yönelik Kurs Bitirme Sertifikasına Sahip Olmak.

 

 

Sayaç Açma-Kapama elemanı (Su Sayacı)

Deneyim 4 yıl olacak. En az öğretim ilköğretim Daimi süreli 1 kişi alınacaktır. Kura Saati: 16.03.2017 10-11:00 saatlerinde.

NOT: Kuraya başvuran adayların istenen belgeleri 13.03.2017 Saat:17.00'ye kadar Çanakkale Belediyesine ( e-mail, posta, elden ) ulaştırması gerekmektedir. Belgelerini ulaştırmayan adaylar kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

ÖZEL ŞARTLAR :1-İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2-Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- İlkokul diplomasının ibrazı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.