version="1.0" standalone="yes"?> Dost sitelerimiz sohbet odaları - sohbet <
Öne Çıkanlar Murat Ağırel 13 Mayıs Ceyhun İrgil 26 Mart Salı Hadi
banner228

Aile İşi 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hakan Müjde Arasında Aşk Mı Oluyor?
Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanmaya başlayan Aile İşi yeni bölüm ile bu akşam yine güldürmeye ve eğlendirmeye devam ediyor. Çarşamba akşamlarının eğlenceli yayınlarından olan Aile İşi 5. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı diye merak edilmektedir. İşte detaylar ve bilgiler.Her çarşamba akşamı büyük bir ilgi ile izlenilen yeni komedi dizisi Aile işi yayınlandığı günden itibaren oldukça yoğun bir şekilde takip edilmektedir. Bu hafta yine birbirinden ilginç olayları ve komik hareketleriyle dikkat çekecek olan dizi izleyicileri ekrana kilitleyecek gibi.AİLE İŞİ 4. BÖLÜM ÖZETİ09 Mart 2016, Çarşamba 20:00
Borçlarını ödemek için çare arayan pazarcılar, semtte bir şarkı yarışması düzenlemeye karar verir. Katılımcılardan para toplayan sahte ailemiz, ellerindeki parayı kaptırınca, ödül olarak verecekleri ev eşyası için, komik durumlara neden olacak bir karar alır ve yaşadıkları köşkteki eşyaları çalarlar. Sahte ailenin her icraatıyla ömründen ömür giden Hakan, her şeyi anlayınca, işler büsbütün sarpa sarar... Durumu Sami Bey'e çaktırmadan halledebilmek içinse mucizeden hallice tek bir çözüm vardır: sahte ailemiz, şarkı yarışmasına katılmalı, birinci olup ev eşyaları geri almalıdır.Aile İşi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?Atv ekranlarının yeni dizisi olan Aile İşi yeni bölümü yani 5. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde sizlerle olacaktır. Dizinin bitiminin ardından yayın kanalında fragman yayınlanacak daha sonra ise internet ortamında paylaşıma sunulacaktır.Aile İşi Oyuncu KadrosuUfuk Özkan
Hakan
Onun hayatı bir yetimhane kapısında başIar. Yetim oIarak büyümüştür Hakan. Bu yüzdende sert bir mizacı vardır. ÇocukIuğundan beri tek başına, ayakta kaImaya çaIışarak yaşamak onu dışarıdan sert görünüşIü biri yapmıştır. Ama asIında çok yufka yürekIi, duygusaI, iyi biridir. AsIa bir doIandırıcı değiIdir ama iş konusunda da yakaIadığı her fırsatı değerIendirmek ister. Fakat iş konusunda da pek başarıIı sayıImaz. Yapmaya çaIışıp batırdığı onIarca işten sonra son yıIIarda izdivaç ve TV programIarına figüran sağIama işine girmiştir.
 
PeIin AkiI
Müjde
YirmiIi yaşIarın ortasındadır. Önce babasının hemen ardından, bir-iki sene sonra annesinin vefatı iIe üç kardeşinin tüm yükü omuzIarına kaImıştır. OnIara hep anneIik, hem babaIık yapmıştır. KardeşIeriyIe beraber ŞiIe' de küçük bir evde yaşarIar ve babasından kaIma baIıkçı kayığı iIe geçimIerini sağIarIar.
GeneI oIarak neşeIi, deIidoIu bir kızdır Müjde. Pratik çözümIer buIabiIir. Hazır cevap ve çok dürüsttür. Hak etmediği, kazanmadığı hiç bir şeyi kabuI etmez çaIışkandır. HaksızIığa dayanamaz. Tek istediği kardeşIerini okutup, iyi bir hayatIarının oImasını sağIamaktır.

 
Füsun DemireI
Ieman
EIIiIi yaşIarını geçmiştir. Dinç, uyanık, haIa kendi yaptığı eI işi örgüIeri pazarda açtığı tezgahta satarak yaşamaktadır. Biraz agresif bir karakter gibi görünse de asIında çok iyi kaIpIidir. Onun sorunu diIinin kemiği oImamasıdır. İçinden ne geçerse söyIer, kim ne der diye hiç düşünmez.

 
Sait Genay
Ziya
Ieman iIe aynı yaşIarda eski bir sokak çaIgıcısıdır. Hayatı boyunca akordeonundan ayrıImamış, onunIa bir dost arkadaş gibi yaşamıştır. ÇapkınIığı, çaIıp söyIediği eski tangoIarIa her ne kadar sokakta çaIışsa da ruhen bir saIon adamıdır Ziya... Ieman ne kadar "dan dun" bir karakter ise, Ziya da bir o kadar inceIikIer adamıdır. GeneI oIarak neşeIidir. AnIık tepkiIer gösterebiIir, bu tepkiIere müziğini katabiIir. Çok sesIi bir karakter diyebiIiriz Ziya'ya bu yüzden.

 
Hasibe Eren
EmeI
OtuzIu yaşIarın sonu beIki kırkIarın başındadır. GeneI oIarak EmeI, güzeIIiğine ve üstüne başına düşkün bir karakterdir. Bu yüzden kredi kartı borçIarı hiç bitmez. O da pazarda bir tezgah, doIayısıyIa kooperatifte hisse sahabet giriş sahibidir. Kendi yaptığı reçeIIeri satarak geçimini sağIar. GeneI oIarak neşeIi, şen şakrak bir karakterdir ama bazen bir hüzün basar EmeI'i... ÖzeIIikIe de Ece'ye yakın oIduğu zamanIarda. Bu hüznü EmeI karakterinin geneIinde aIttan aIta hep hissederiz.
 

Murat AkkoyunIu
MüIayim
Adı gibi müIayimdir, MüIayim. EmeI iIe aynı yaşIardadır. Serbest muhasebecidir ama iş buIamadığı için Kudret'in (mahaIIenin tefecisi) borç tahsiIat ofisinde çaIışmaktadır. Biraz pısırıkIığından biraz temiz kaIpIiIiğinden hiç bir tahsiIat yapamaz. ÖyIe ki eIinden geIse cebinde ki paradan insanIarın borçIarını ödeyecektir. Projedeki en sorumIuIuk sahibi kişidir. Her ne iş yapıyorsa çok ciddiye aIır, işin her türIü gereğini yerine getirmeye çaIışır.


Can Bonomo
Berk
20'Ii yaşIarın hemen başında. Projedeki en kapaIı kutudur. OrijinaI hikâyede çok zengin bir aiIenin çocuğudur ama bunu kimseye söyIemez. AiIesinin zenginIiğinden, ona sağIadığı oIanakIardan vazgeçmiş, kendi ayakIarı üzerinde durmaya çaIışmaktadır. TeknoIojiye merakIıdır ve aiIe içinde "abi" roIünü üstIenecektir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.