15 Kasım 2018 Perşembe

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

TÜRK TELEKOM DİJİTAL REKLAMLARINDA ARTIK YERLİ VE MİLLİ ÇÖZÜMLER KULLANACAK

“ABD’ye reklam verme” kampanyasının öncülüğünü yaparak ABD’li firmalara ayırdığı reklam bütçesini kesen Türk Telekom, sunduğu dijital reklam çözümleri kapsamında yerli ve milli teknoloji platformları geliştirmeye ve kullanmaya devam ediyor.

15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:40
TÜRK TELEKOM DİJİTAL REKLAMLARINDA ARTIK YERLİ VE MİLLİ ÇÖZÜMLER KULLANACAK

Bu amaçla iki sene önce yerli ve milli teknolojik medya satın alma platformu Programattik’i geliştirerek reklam verenlerin kullanımına sunan Türk Telekom, şimdi de yayıncılar için dijital reklam platformu hizmetleri sunan yerli Admatic ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Ülkemizin ekonomik saldırı altında olduğu dönemde Türkiye’nin en köklü şirketlerinden Türk Telekom ABD’li küresel firmalara ayırdığı reklam bütçesini kesti. Bununla da yetinmedi. Türkiye’de vergi ödemeyen ABD kökenli dijital platformlara karşı da somut adımlar attı.

Türk Telekom dijital reklam dünyasında kendi geliştirdiği Programattik ürününe ek olarak yerli ve milli çözümler sunan Admatic ile işbirliğine gitti. O işbirliğine ilişkin, görüntü dökümü, seslendirilmiş metin, seslendirilmiş haber ve ham görüntülere aşağıdaki ftp linki ve we transfer linkinden ulaşabilirsiniz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV