11 Aralık 2018 Salı

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Monitör

Bilgisayar kullanıcıları dikkat edilmesi gereken konulardan biri de göz sağlığı olarak ön plana çıkmaktadır.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 20:35
Monitör

Bilgisayar kullanıcıları dikkat edilmesi gereken konulardan biri de göz sağlığı olarak ön plana çıkmaktadır. Kullanılan monitörün çözünürlük kalitesinin beklentilerin altında kalması göz sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Monitör kategori altında  bulunan tasarımları incelemeye başlayarak kendinize uygun ürünü bulabilirsiniz. Web sitemizde kaliteli ve iyi bir görüntü sunarak yüksek hareket kabiliyetine sahip olan ürün modelleri uygun koşullar altında kullanımınıza sunulmaktadır.

Bilgisayarlar ile entegre bir şekilde kullanılabilen monitör modelleri içerisinde ensede ve LED olan monitör modelleri de bulunmaktadır.  LCD ve LED ekran modellerinin arka planlarının aydınlatmaları birbirinden farklı olması sebebiyle ve diğer teknik özellikleri sayesinde birbirinden ayrılmak.  Bu yüzden web sitemizde yer alan ürünler hem fotoğraflar ile hem de bütün teknik özellikleri ile detaylı bir şekilde bilgi alabilmeniz için hazırlanmıştır. Web sitemize girerek monitör modelleri ile ilgili karşılaştırma yapabilir ve incelemede bulunabilirsiniz.

Monitör Modellerinde FPS

Monitör modelleri incelendiğinde karşımıza FPS tanımı çıkacaktır. FPS  monitörlerdeki bir saniyelik süredeki kare sayısını ifade etmektedir. FPS monitörde yer alan görüntüyü hangi oranda ve ne kadar akıcı şekilde izleyecek olduğunuzu belirlemektedir. Bu yüzden  monitörler ile ilgili seçim yapılırken bu konuya mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Standart bir insan gözü için bir saniyelik süre içerisinde 30 karelik bir sınır kabul edildiğini varsayarsak tercih ettiğiniz modellerdeki FPS ayarlarının akıcılığını değerlendirirken bu önemli bilgiden  faydalanabilirsiniz.

En alt seviyede enerji kullanımına ve yüksek çözünürlük seviyesine sahip olan monitör modelleri ile daha net ve kaliteli bir görüntü izlemenin yanı sıra bilgisayar ile yapılan bütün işlemlerde bu fark ortaya çıkmaktadır. Film izlemek, oyun oynamak gibi işlemler yapılırken ekran çözünürlüğü ekran konusuna ne kadar önemli ve etkili bir unsur olduğu ortaya çıkmaktadır.

Web sitemizin  adresi olan https://www.incehesap.com  üzerinden giriş yaparak bütün monitör modelleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve ekonomik fiyat aralıkları ile istediğiniz modeli satın alarak cazip bir şekilde ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.  Sitemiz tarafından sunulan zengin ürün yelpazesi ve güvenilir alışveriş hizmeti ile garanti belgeli ürünlerimiz adresinize teslim edilmektedir.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV