16 Ekim 2018 Salı

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

HUAWEI Samsun Etkinliğinde Teknolojik Verimlilik ve Dijital Dönüşüm Vurgusu Yaptı

Anadolu’daki hizmet ağını güçlendiren HUAWEI Kurumsal İş Çözümleri Birimi, 26 Temmuz 2018 tarihinde Samsun’da gerçekleştirilen BT Vizyon Samsun etkinliğinde yerel işletmelere kurumsal çözümlerini tanıttı.

26 Temmuz 2018 Perşembe 18:26
HUAWEI Samsun Etkinliğinde Teknolojik Verimlilik ve Dijital Dönüşüm Vurgusu Yaptı

Huawei Bölge Kanal Müdürü Ahmet Kaytazoğlu tarafından gerçekleştirilen ve büyük beğeni alan sunumda finans, eğitim, üretim, devlet organları gibi farklı sektörlere uçtan uca HUAWEI çözümleri tanıtıldı. Samsun merkezli kurulan HUAWEI yedek parça deposu ile yerel işletmelere çok daha hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan HUAWEI, Anadolu’ya yaptığı yatırımları sürdürmeye devam edecek.

Sunum öncesinde konuşma yapan Kaytazoğlu, “Verimlik, dijital dönüşümün temel gereksinimi. Şirketlerin de teknoloji ürünleri gibi bir işletim sistemi vardır. Kimi yavaş, kimi açık kaynak sistemler, kimi sadece güvenliğe dayalı, kimi hıza dayalıdır. Bu işletim sistemi, şirketin verimliliğini de belirler. Bu işletim sistemine en fazla sekte vuran unsurlar; birleşmeler, satın almalar ve organizasyon değişikliğinin köklü yapılmasıdır. Huawei bugüne kadar verimliliğini şirket satın almalarıyla değil kendi teknolojisini kendi inovasyon merkeziyle, odaklılığını kaybetmeden yaparak sağladı.Bu sayede her sene artarak büyümesini devam ettirdi. Bu büyüme sayesinde inovatif gücünü daha verimli kullanmayı öğrendi.” açıklamasını yaparak, şirketlerin dijital dönüşüm ile birlikte gelen teknolojik verimlilikten faydalanmaları gerektiğine vurgu yaptı.

Sunumunda müşteri odaklılığın önemine de değinen Kaytazoğlu, “Müşteri odaklılık konusunda geçmişte kalan algımız; operatörlerin ve kurumsal müşterinin işlerine odaklılık şeklindeydi. Bugün Huawei ürün ailesinin temel taşları müşterileriyle birlikte geliştirdiği ürünlerdir. Bu ürünlerin geliştirildiği yerler “Ortak İnovasyon Laboratuvarları’dır” dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV