14 Kasım 2018 Çarşamba

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Göz Altı Işık Dolgusu

Kadınlarda ve erkeklerde ortaya çıkan gözaltı morlukları ve şişlikler çökmüş gözaltları estetik olarak kaygı yaratmaktadır.

17 Ocak 2018 Çarşamba 13:03
Göz Altı Işık Dolgusu

Gözaltı morlukları günümüzde sıklıkla rastlanan her yaş grubunda görülebilen ancak özellikle 35 yaş sonrasında ortaya çıkan bir sorundur. Çözüm olarak bitkisel yöntemlere başvurulsa da istenilen sonuçlar ne yazık ki elde edilememektedir. Gözaltı ışık dolgusu ile gözaltında oluşan morluk ve şişlikler tek seferde çözüme ulaşmaktadır.

Göz halkalarının oluşması 30’lu yaşlarda başlamaktadır. Bu sebeple bu yaş grubunda olan kadınların özellikle genetik yatkınlığı olanların korkuları başlamaktadır. Uyku düzensizliği, alkol ve sigara gibi etkiler bu hakların oluşmasını ve artmasını etkilemektedir. Bazı sağlık sorunlarının kansızlık gibi sebep olduğu gözaltı morlukları sebep olan sağlık sorunun giderilmesiyle ortadan kalkmaktadır.

Göz altı ışık dolgusu ile göz altında oluşan tüm sorunları çözüme kavuşturmazsınız. Gözaltı morlukları ve şişlikler bu yöntemle yok olmaktadır, ancak ilerleyen yaşlarda oluşan gözaltı sarkmaları, gözaltı şişlikleri estetik müdahale gerektirmektedir. Bu durumda gözaltı ışık dolgusu istenilen sonuçları vermemektedir.

Göz altı ışık dolgusu uygulaması derinin altına değil, kemiğin üstüne uygulanmaktadır. İçeriğinde bulunan etkin maddeler Hyaluronik asit ve poly vitamin kompleksidir. Hyaluronik jel içeriğinde barındırdığı anestezik madde sayesinde ve ayrıca uygulama öncesi kullanılan anestezi krem sayesinde acı ve ağrı hissinin oluşmasını engellemektedir. Hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilen bu yöntemle gözaltı morluklarından kurtulabilirsiniz. En az 1,5 yıl etkisini yitirmeyen bu uygulama ile istediğiniz görünme kavuşabilirsiniz.

Dr.Mustafa Karataş estetik ya da sağlık için yapılan müdahalelerin istenmeyen sonuçlar doğurmaması için mutlaka güvenilir merkezlerin tercih edilmesi gerektiğini özellikle vurgulamaktadır. Özellikle gözaltı ışık dolgusu kemik üzerine uygulandığı için ciddi sağlık sorunlarını ortaya çıkarabileceğini belirtmektedir.

Kaynak : http://www.drmustafakaratas.com/isik-dolgusu.html

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV