Öne Çıkanlar Alzheimerdan Korunma 2. bölüm asgari ücret Melania Trump Kaç Yaşında 6 bölüm

Dr. Orhan CESUR Kimdir ?

HER HASTANIN DOKTORUNU TANIMAYA HAKKI VARDIR!
Estetik Hekimi Dr.Orhan Cesur, Bulgaristan göçmeni olan muhacir ailenin 5 çocuğundan biri olup, 1969 yılı Bursa doğumludur.

İlk, orta ve lise eğitimini Bursa'nın İznik ilçesinde tamamladı. Daha sonra 1987 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Bölümünü kazandı. Burada ki eğitimini tamamladıktan sonra, Bursa'nın İznik ilçesinde Sağlık Bakanlığı' na bağlı olarak Elbeyli ve Merkez Sağlık ocaklarında çalıştı. Daha sonra İznik Devlet Hastanesi Acil Servis Sorumlusu olarak atandı. Sonrasında, Orhaneli Erenler köyünde yaklaşık 6 yıl görev yaptı.Oradan, Orhaneli Sağlık Grup Başkanlığı'na atandı ve 2009 yılına kadar bu görevi başarıyla yürüttü. 


Medikal Estetik Hekimliği üzerine eğitimini tamamlayan Dr. Orhan Cesur bu ünvanı aldıktan sonra 2009 yılında devlet memurluğundan ayrılıp, kendi özel kliniğini kurdu. 
Medikal Estetik Hekimi Dr.Orhan Cesur, halen Newdays Clinc Estetik Merkezi adı altında hastalarına Merkez Mah. Halasgargazi Cad. Ak apt. No: 135, Kat :7, Daire 13, Nişantaşı, Şişli, İstanbul adresinde hizmet vermektedir.