18 Ekim 2018 Perşembe

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Terrarium Özelliği İle Dikkat Çekiyor

Yakın ödemlerde hayatımıza giren ve gerek görselliği ile gerekse uzun ömürlü olması ile hayatımızın bölünmez bir parçası olan terrarium,  içimizi dış dünyaya yansıtan bir çeşit bahçedir.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 18:06
Terrarium Özelliği İle Dikkat Çekiyor

Yakın ödemlerde hayatımıza giren ve gerek görselliği ile gerekse uzun ömürlü olması ile hayatımızın bölünmez bir parçası olan terrarium,  içimizi dış dünyaya yansıtan bir çeşit bahçedir. Evlerde ve özellikle ofis ortamlarında görselliği ile ön plana çıkmayı başarmış, içerisinde uzun ömürlü olan minik canlı bitkileri ve ufak karikatürleri ile göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

Terrarium Nedir?

Terrarium, içerisinde barındırdığı çeşitli ve küçük canlı bitkileri ile bakılmaya değer bir yapıt halini almıştır. Özenle hazırlanan ve her boyutu mevcut olan minik bahçeler bir nevi susuz ortamda yetişen güzellikleri içerisinde barındırmaktadır. En güzel ve en samimi hediye boyutuna uzanan bu güzellikler boyutlarına göre de farklılık göstermektedir.  Terrariumbaşka kendine has ve kişiye özel olması ile ön plana çıkan ve görselliği ile göz alıcı bir yapıya sahip çeşitli boyutlarda olma imkânına sahip susuz ve minyatürlü bir bahçedir.

Fanusun içerisine gerek canlı bitkilerle gerekse sadece minyatür ve sadece canlı bitkilerle oluşturulan, tamamen hayal dünyasını yansıtan bir güzelliktir. Bu dünya harikası güzelliklerin çeşitlerine https://www.pikapflowerdesign.com adresinden ulaşabilirsiniz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV