14 Kasım 2018 Çarşamba

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Siemens Servisi

Beyaz eşyalar tüm evlerde kullanım kolaylığı sağlamasıyla evin olmazsa olmaz parçasıdır.

29 Haziran 2018 Cuma 13:27
Siemens Servisi

Beyaz eşyalar tüm evlerde kullanım kolaylığı sağlamasıyla evin olmazsa olmaz parçasıdır. Bu açıdan Siemens ürünleri oldukça dayanıklıdır. Yapılan işler ve iş takipleri noktasında geniş servis ağı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yeni ürün alımında ya da eski ürünlerinizin tamirinde doğru nokta Kadıköy Siemens servisi ile bölgede hizmet vermekteyiz. Hızlı iletişim ve zamanında yetiştirmiş olduğumuz işlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktayız.

 Yeni Alınan Ürünlerin Kurulumu ve Garantisi

            Alınan tüm Siemens marka ürünlerinizin kurulumu, kullanım detayları ve garantisi ile ilgili tüm işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Klima montajından televizyon kurulumuna kadar birçok konuda hizmet sunmaktayız. Ürünlerin doğru şekilde kullanımı çok önemlidir. Bu konuda servisimizin sunmuş olduğu hizmetlerde kullanıcının en iyi şekilde kullanmasını sağlamak amaçlı uzman ekibimizle işleri yürütmekteyiz. Acıbadem Siemens servis ile işler zamanında ve doğru şekilde yapılmaktadır.

            Kurulumları özenli bir şekilde ve en hızlı şekilde iletişim sağlayarak yapmaktayız. Bu şekilde ürünlerinizi biran önce kullanım imkanı da sağlanmış olmaktadır. Alınan yeni ürünlerin garanti belgeleri ile ilgili sisteme kayıtlar da tarafımızdan yapılmaktadır. Böylelikle ürünlerde sorun oluşmasında garanti süresine göre tamir işlemleri ve bilgilendirme yapmaktayız.

 Her Türlü Siemens Eşyalarda Tamir

            Tüm Siemens eşyalarınızda oluşan arızalarda tamir işlemleri yapılmaktadır. Garanti süresi içerisinde olan arızalarda garanti kapsamında yapılmaktadır. Garanti kapsamı dışında olan ürünlerinizin tamiri de özenli bir şekilde yapılır. Ürünlerde parça değişimi ve tamir işlerinde işinde uzman çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. İletişim noktasında Göztepe Siemens servisi her türlü bilgiyi sizlere aktarmayız. Böylelikle oluşacak olan arızaların tespiti ve sorunların çözümü çok daha hızlı bir şekilde tamamlanma olanağı sağlamaktadır. Müşterilerin memnun kalması açısından yaptığımız çalışmalarda çalışanlarımızın bu konuda nasıl bir yol izlemesi gerektiğini en iyi şekilde yapmaktayız.

            Her açıdan doğru uygulama ile sorun çözümü yapılmaktadır. Evde oluşan arızalar can sıkıcıdır ve kısa sürede tamir edilmesi çok önemlidir. Bu durumu çok iyi bilen bir servis olarak hizmetlerimizi bu yönüyle tamamlama gayretindeyiz. Böylelikle iş teslimi ve iş düzeni açısından belirlemiş olduğumuz düzene uymaktayız. Uzman çalışanlarımız ile doğru işi doğru zamanda tamamlamak en önemli görevimiz arasındadır.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV