21 Eylül 2018 Cuma

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Pass Box

Kontrollü manyetik kilitli kutu olarak bilinen pass box odaları temiz oda içi ile dışarısı arasında malzeme geçişi sağlamaktadır.

16 Şubat 2018 Cuma 17:20
Pass Box

Kontrollü manyetik kilitli kutu olarak bilinen pass box odaları temiz oda içi ile dışarısı arasında malzeme geçişi sağlamaktadır. Pass box odaları özel olarak tasarlanmıştır. Bir kapak açık olduğu zaman diğer kapak otomatik olarak kilitli kalmaktadır. Bu kilitler son derece ergonomiktir, tek el ile kolayca kullanılmaktadır. İsteğe bağlı şekilde HEPA filtre ve UV lamba eklenebilir. Pass box odaları roje gereklerine uygun şekillerde ve fonksiyonda tasarlanarak imal edilmektedir.  Temiz odaya bağlı olarak bulunan antre alanları gibi bölgelerde bu kutulara daha estetik ve daha uzun ömürlüdür.

Pass Box Sistemler

Oda içerisinde daha kaliteli yapılacak hava akımı sayesinde kirli ve temiz alan arasından perde görevi üstlenen passbox sistemi malzeme ya da personel transferinin yapıldığı bölgelerde bir bölümün yaklaşık olarak on beş saniyeden fazla açık kalması durumunda sistem görsel ve işitsel uyarı vermektedir. Kanat anahtar bölümleri kızılötesi şeklinde tasarlanır ve temas minimuma indirilmektedir. İnternet adresimiz http://termotes.com ihtiyacınız olan en iyi pass box odaları sizlere buradan sunabilmektedir.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV