14 Kasım 2018 Çarşamba

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

No10’la Adım At Hayata

Hepimizin de bildiği gibi hayatımız sınavlarla doludur. Hayatımızın her döneminde mutlaka bizleri ölçecek ve bazen eleyecek bir takım sınavlara tabi tutuluruz. Ve bu sınavlar sonucunda da hayatımızın akışı ve işleyişi değişir.

02 Temmuz 2018 Pazartesi 20:52
No10’la Adım At Hayata

Hepimizin de bildiği gibi hayatımız sınavlarla doludur. Hayatımızın her döneminde mutlaka bizleri ölçecek ve bazen eleyecek bir takım sınavlara tabi tutuluruz. Ve bu sınavlar sonucunda da hayatımızın akışı ve işleyişi değişir. Bu sınavlara göre meslek sahibi oluruz ve üniversiteye gidebiliriz. Ülkemizde her yıl milyonlarca kişi yks sınavına girerek hayalindeki mesleğe ve üniversiteye bir adım atmak istiyorlar. Her yıl milyonlarca kişi yks için çalışıyor ve gecelerini gündüzlerine katarak bu sınava hazırlanıyorlar. Sevgili arkadaşlar bu süreç oldukça zor bir süreç ama üstesinden gelinemeyecek bir süreç değil.

Hepimiz elbette istediğimiz başarıyı elde etmek güzel bir üniversitede tam da istediğimiz gibi bir bölüm okumak isteriz. Ama akılda hep aynı soru yer alır. Peki, biz bunu nasıl başaracağız? Bunu başarmanın birçok yolu var. Öncelikle derslere hakim olmak şart. Daha sonrasın da bu derslere düzenli olarak çalışmak da şart. Pek tabi bizim de anlamadığımız bazı dersler ve bazı konular olabilir. İşte tam da bu noktada işin uzmanından yardım almamız gerekir. Ve anlamadığımız konular hakkında ya da anlasak bile soru çözümünde zorlandığımız bazı durumlarda etüt almamız şarttır. Çünkü bir konuyu gerçekten anlamak istiyorsak ve bu konu ile ilgili önümüze çıkabilecek her soruyu doğru yanıtlamak istiyorsak eğer bu konuyu uzmanından derinlemesine ve örnekler ile anlayıp,   özümsememiz gerekir.

Etütleri nerede alabiliriz diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Etüt merkezleri çeşitli derslerde etüt hizmeti vermektedir. Etütlerinizde anlamadığınız anlamakta zorluk çektiğiniz konuları ya da soru çözümünde sizi zorlayan konuları öğretmeninizden dinleyerek ve örnekleri anlayarak çok rahat bir şekilde alt edebilirsiniz. No10 her zaman yanında, kendine inanırsan başarabilirsin bunu asla unutma!

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV