11 Aralık 2018 Salı

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Midea inverter klima

Bu klima markası 1900’lü yıllarda Çin de kurulmuştur. İlk önceliği daima çevre, kalite ve inovasyona veren Bu markanın; Çinde bulunan merkezinde önemli üretim tesisleri ve yüksek teknolojili Ar-Ge merkezleri vardır.

17 Nisan 2018 Salı 14:05
Midea inverter klima

Bu klima markası 1900’lü yıllarda Çin de kurulmuştur. İlk önceliği daima çevre, kalite ve inovasyona veren Bu markanın; Çinde bulunan merkezinde önemli üretim tesisleri ve yüksek teknolojili Ar-Ge merkezleri vardır. Bu firma tarihinde birçok teknolojik yeniliğe imza atmıştır. Dünyanın ilk paket tipi klima ve ısı pompası, ilk multi split klima sistemi, VRV klima sistemi gibi birçok yeniliğin öncüsü olmuştur.

Midea inverter klima 1983 yılından beri distribütörleri vasıtasıyla Türkiye'de faaliyetini sürdürmekte, Temmuz 2011'de sektörünün en büyük oyuncularından biri olmuştur.1999'da ısıtma ve soğutma sektöründeki çalışmalarına başlayan ve kısa sürede üretim tesisleri, geniş ürün gamı, deneyimli ve uzman ekibiyle sektör liderlerinden biri konumuna ulaşmıştır.

Bugün Midea inverter klima, ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında en geniş ürün gamına sahip marka haline geldi. Kombi, klima üniteleri, infrared ısıtıcılar, panel radyatör, fan coil, klima santralleri gibi üretimleri bulunan bu marka Türkiye'nin merkez ofisi İstanbul'da yer alıyor. Ankara, Antalya, Gaziantep ve İzmir'de 4 bölge müdürlüğü, 170 bayi ve 500 satış noktasından oluşan satış ağıyla beraber 460 yetkili servisiyle hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor.

Nerde üretildi?

Midea inverter klima, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'nın Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlandırılacak ve bölgenin en önemli iklimlendirme pazarı haline gelecektir. Bu marka inverter; enerji tasarrufuna, çevre bilinci ve güvenliğine bağlılık konusunda kendi alanında küresel bir liderdir.

Bu alandaki uluslararası ve ulusal yönetmeliklere uymakta, hatta daha erken davranmaktadır.1998'te MİDEA İNVERTER, Avrupa'nın ISO 14001 sertifikası olan ilk iklimlendirme üreticisi olmuştur ve bütün yan şirketlerinden de tüm iş süreçlerinde ISO 14001 gerekliliklerini karşılamasını beklemektedir. Bunun da ötesinde 2002'de bu marka Europe, AB'nin "Tehlikeli maddelere kısıtlama" ve "Çöp, Elektronik ve Elektrik eşyalar" ile ilgili yönetmeliklerine kendi önceden hazırlığı yapılan yanıtını formüle etti.

Marka inverter, üretimden satış sonrası servise kadar, Bu marka ürün sağlama zincirinin tüm aşamalarında bir bütündür. Üretim esnasında bütün üniteler, kullanım sahalarındaki cihaz arızalarına karşı ilk savunma hattı olan uzun bir seri teste tabi tutulur. Cihazların ISO9001 ve EUROVENT ürün test gereklerine uyumları ise geniş bir alan içerisinde gün boyu yapılan simüle edilmiş alan koşullarında performans kontrolü altında sağlanmaktadır.

En üst kaliteyi sağlama amacımızın temel dayanağı Japonya'daki ana firmamızdan aldığımız teknik destektir. MİDEA ENDÜSTRİ Ltd, bu marka Avrupa'ya dünyanın en gelişmiş ve ileri iklimlendirme araştırma ve geliştirme tesislerinden faydalanma olanağı sağlamaktadır. MİDEA İNVERTER KLİMA, kendi kompresörünü ve soğutkan gazını üreten tek iklimlendirme üreticisidir.

Sizde bu ürüne sahip olmak istiyorsanız sitemizden ürünlerimize göz atabilirsiniz. Sitemize gitmek için http://www.klimapazari.com/midea-inverter-klima linkine tıklayıp ürünlerimize bakmanız yeterli olacaktır.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV