17 Ekim 2018 Çarşamba

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

İstanbul Kadiköy Kpss Kursu

  Günümüzde ister lise ister üniversite olsun mezun kişilerin herhangi bir sektörde iş bulması oldukça zor olmaktadır.

25 Mayıs 2018 Cuma 11:49
İstanbul Kadiköy Kpss Kursu

Bu sebeple de özellik ile özel sektörde çalışmak istemeyen pek çok kişi kamu kurumlarındaki açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere sınavlara girmektedirler. Başta mezunlar olmak üzere kişilerin özel sektör yerine kamu kurumlarında çalışmak istemelerinin pek çok sebebi bulunmaktadır.

            Gerek çalışma koşulları, mesai saatleri, maaşları ve pek çok diğer avantajları ile devlet kurumları günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bir kişinin herhangi bir kamu kurumu açık pozisyonuna başvurması için ise her şeyden önce girmesi gereken bir sınav bulunmaktadır. Bu sınava verilen ad ise KPSS'dir. KPSS tercih edilen memurluk seviyesi ya da öğretmenlik gibi alanlarda farklı başvurular ve kendi içinde farklı sınavlardan oluşmaktadır. Bu sınava katılmak ve en doğru şekilde hazırlanmak için ise kpss kursu imkanlarından faydalanmak gerekmektedir.

 Kursumuzun Siz Adaylara Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

            Devlet sektörünün günümüze önemini hızlıca artırması ile beraber pek çok mezunda bu sınava girerek devlet kurumlarına girmeyi planlamaktadır. Fakat burada kişilerin dikkat etmesi gereken belli başlı noktalar bulunmaktadır. Bu önemli noktalar İstanbul kpss kursu kurumumuz tarafından siz değerli kamu kurumu adaylarına hizmet olarak sunulmaktadır. Dilerseniz yüz yüze gerçekleşen görüşmelerde sizlere bu hizmetler anlatılır ve bu doğrultu da en doğru sınava girmeniz ve bunun ile beraber doğru tercihlerde bulunmanız sağlanmaktadır.

 Kpss Sınavına Kimler Katılabilir?

            KPSS sınavına kişi lise mezunu ya da üniversite mezunu ise başvurabilir ve sınava katılabilir. Burada göz ardı edilmemesi gereken nokta KPSS sınavlarının 2015, 2017 gibi tek yıllarda gerçekleştirilen çeşidine sadece 4 yıllık lisans mezunları başvurabilirken, 2016, 2018 gibi çift sayılı yıllarda düzenlenen sınavlara ise lisans mezunlarının yanı sıra 2 yıllık ön lisans mezunları da başvuru yapabilmekte ve sınava doğru bir şekilde Kadıköy kpss kursu ile hazırlanabilmektedirler.

ERP programlarında öncü SAP programı

            Her geçen gün biraz daha gelişen yazılım dünyası için tüm şirket bölümlerinin bir bilgisayara dökülerek buradan işlem yapılmasını sağlayan sap sistemi için kurulan sap kursu sayesinde her şirket çalışanları hem de işletmenin kendisi diğer sektörlerden bir adım daha önde olacak.

SAP nin bir çok modülü bulunmaktadır.  Her departmanın ihtiyacı genelde modül bazlı değişebiliyor. Herhangi bir alanda kendini geliştirmek isteyen öğrenciler, SAP eğitimi veren kurumlarla iletişime geçip gerekli bilgilendirmeyi alabiliyorlar.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV