11 Aralık 2018 Salı

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Erkek Bileklik

Erkek bileklik günümüzde erkeklerin şık görünmek için sıkça tercih ettiği aksesuarlardan birisidir.

17 Nisan 2018 Salı 14:13
Erkek Bileklik

Erkek bileklik günümüzde erkeklerin şık görünmek için sıkça tercih ettiği aksesuarlardan birisidir. Özellikle iyi bir kombin için harika bir tamamlayıcı olabilen bilekliklerin en önemli özelliklerinden birisi de çok farklı modellerinin olabilmesidir. Hatta bazı modeller sonradan modifikasyonlara da açık olabiliyor. Yani bir erkek bileklik modeli ile birden fazla model oluşturmak mümkün olabiliyor. Bazı modellerde ise sizin isteğinize göre kişiselleştirilen bileklik modelleri mevcut. Bu tip bilekliklerde üzerine isim yazılan levhalar veya cisimler tercih edilir.

Bundan daha önce bileklik ile yapılan kombinler bu kadar yaygın değildi. Hatta çoğu erkeğin bileklik tercih etmediği söylenebilir. Birçok erkek bunun yerine aksesuar olarak kol saatlerini tercih ediyorlardı. Buna ek olarak da söyleyebiliriz ki eğer bir erkek hem saat hem de bileklik kullanmak istiyorsa da kesinlikle ikisini tek koluna takamazdı. Fakat artık işler tamamen değişmiş durumda. En iyi erkek bileklik kombini için tesbih ve kol saatleri kullanılıyor. Artık aynı kola ve yan yana kol saatleri ve bilekliklerin takılması çok moda. Buna ek olarak bu ikisiyle uyumlu olan bir çakmak, tesbih ve yüzük de oldukça moda haline gelmiş durumda.

Nelere uyumlu olabilir?

Fakat bu tip aksesuarların birbiriyle kullanılması için de önemli ve gerekli bir uyum söz konusudur. Bu uyum sağlanamazsa moda değil bir felaket olabilir. Bunun için her bir parça birbiri ile uyumlu ya da tamamlayıcı olmalıdır. Bu sebepten ötürü düz renkler tercih edilmesi mantıklı olacaktır. Bu seçim gerçekten dikkat ve özen gerektirir.

Aynı renkte olsa dahi birbiri ile hoş durmayan parçalar olabilir. Birbirinden bağımsız parçalar gibi durmaması oldukça önemlidir. Neyse ki artık bu işler o kadar da zor değil. Çünkü bu modanın yaygınlaşmasının ardından artık erkek bileklikleri satan yerlerin bir çoğunda bu bilekliklerin, kombinleri ile birlikte satıldığını görmekteyiz. Lakin yine de kendi zevkine göre kombin yapmak isteyenler olabilir. Veya kombin şeklinde bileklik takmayı sevmeyen ve sadece bileklik trakmak isteyen kullanıcılar olabilir. Tabi ki bu da oldukça kabul edilebilir bir durumdur.

Siz de kendi zevkinize göre bir model seçmek için https://www.saatstore.com.tr/erkek-bileklikadresini ziyaret edebilirsiniz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV