22 Eylül 2018 Cumartesi

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Bioderma

Bilimsel gelişmelerden yararlanan içerikleriyle Bioderma ürünleri dermatolojik sorunlarda ideal destek veren formüllere sahiptir.

16 Mart 2018 Cuma 17:16
Bioderma

Bilimsel gelişmelerden yararlanan içerikleriyle Bioderma ürünleri dermatolojik sorunlarda ideal destek veren formüllere sahiptir. Çok sayıda marka ve ürün çeşidinin yer aldığı Reçete online satış sitesi, beklentilerinize yanıt veren şekilde ürünler sunmaktadır. Eczanede yer alan markaların internetten satışı söz konusudur.

Temizleyici Bakım Ürünleri

Bioderma temizleyici ürün çeşitleri, gözeneklerin derinlemesine şekilde arındırılarak yenilenmesi ve onarılmasında etkilidir.  Hücresel düzeyde etkisi ile onarım hızını artırır. Nem dengesi sağlar, direnç geliştirir. Direnci gelişen ciltte de daha az yıpranma olur, cildin yaşlanma zamanı gecikir. Yani yenilenmesi için engel olan pürüzler temizleyici ile giderilmiş olur.

Bioderma Serileri

Bioderma markasına ait çok sayıda seri, yani ürün grubu yer almaktadır. Bu ürünlerin her biri kendi üretim amacı doğrultusunda başarılı sonuçlar verir. Photoderm, Whıte Objectıve, Atoderm, Sebıum gibi seriler en popüler olanlardan bazılarıdır. Serilerin oluşma amacı da hedef bölgede yer alan sorunların giderilmesidir. Örneğin cilt yağ dengeleyici ürünler sebium serisinde toplanmıştır. Alerji karşıtı kuru ciltlere yönelik ürünler de atoderm ürünlerinde bulunur. Bu ve benzeri ürünlerde https://www.recete.com/ adresinden seçim yapabilir ve sonuç alabilirsiniz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV