Koruma Memuru İşçi Alımları Ne Zaman, Şartları


İçişleri Bakanı Muammer Güler iş sahibi olmayan kişilere çok güzel bir haber verdi diyebiliriz.Yakın bir zaman içerisinde on bin kişi korum memuru olarak işçi alımları olacağını açıkladı bu oldukça sevindirici bir durum olsa gerek ki ayrıca sınıfı ise emniyet hizmetleri olarak geçecektir.

Koruma memuru işçi alımlarından ise işe alınacak kişilerinde fizikleri ön planda olmaları  en az ise lise mezunu olmaları şartı aranmaktadır.Memurluk günümüzde oldukça zor olunan bir meslek olup işe ihtiyacı olan vatandaşlarımızın denemesi oldukça iyi olacaktır.

Peki kimler  koruma memuru olabilecek diye düşünüyorsanız

İşe başvuracak kişiler en az lise mezunu olmaları yapılı olmaları gerekmektedir ki sonuçta koruma olacak ve bilindiği üzere statlarda koruma üzerine bir iş olacağı gelen bilgiler arasında yer almaktadır.silah ve silah dışındaki araçları kullanabilecek özelliklere sahip olacak ve 6 aylık bir eğitim sonrası memur olma hakkını kazanacaktır.Kısaca polis görevlerini kırsal alanlarda dışarılarda yapacak koruma memurları alınacaktır.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan EÜAŞ Bursa Engelli Büro İşçisi Alım İlanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Incoming search terms:

  • işçiye ihtiyacı olan iş sahipleri

8 Ekim, 2013 | Kategori İşçi Alımı ilanları Yazar: Bu yazı 2 sene  önce tarafından yazılmıştır.
Tags:
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, iskurnet.com değil siz sorumlu tutulursunuz.