20 Eylül 2018 Perşembe

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

TEB Kadın Akademisi 26 Aralık’ta Samsun’da kadın patronları buluşturacak

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) kadın patronlara ulaşarak potansiyellerini açığa çıkarabilmelerine destek olmak amacıyla başlattığı TEB Kadın Akademisi, 26 Aralık Salı günü Samsun’da düzenlenecek. TEB ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlik Samsun Anemon Otel’de gerçekleşecek.

25 Aralık 2017 Pazartesi 18:00
TEB Kadın Akademisi 26 Aralık’ta Samsun’da kadın patronları buluşturacak

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Kadın Bankacılığı ile kadın patronları desteklemek ve iş hayatındaki varlıklarını güçlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. TEB’in kadın patronların işlerini geliştirmeye yönelik bilgi ihtiyacını karşılama ve onları ilham veren başarılı iş kadınlarıyla bir araya getirme hedefiyle başlattığı Kadın Akademisi’nin yeni etkinliği 26 Aralık Salı günü Samsun Anemon Otel’de gerçekleşecek.

 

TEB ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlik, ActionCOACH Türkiye İşletme Koçu Ayşegül Akşak’ın “Nakit Akışınızı İyi Yönetmenin İpuçları“ başlıklı eğitimi ile devam edecek.

 

Kadın patronlara yönelik ürün ve hizmetler

TEB, Kadın Bankacılığı ile işletmelerini büyütebilmeleri için gereken finansman desteği, bilgiye ulaşma, yeni pazarlara erişim, networking kurma gibi kilit konularda kadın patronlara özel eğitim, danışmanlık ve mentorluk alma olanakları sunuyor. Bu sayede kadın patronlara iş hayatının çeşitli alanlarında karşılaştıkları engelleri aşmaları konusunda bütünlüklü bir destek veren TEB, kadın patronların global dünya ile rekabet edebilecek seviyeye ulaşması ve istikrarlı bir büyüme elde edebilmeleri için finansmana erişimlerini de kolaylaştırıyor.

 

Bu yönde maddi teminatsız kredi ve özel finansman paketleri geliştiren TEB, Kadın Patrona Özel EBRD Kredisi, KGF Kadın Patron Destek Kredisi, Altın Teminatlı Kredi, Kadın Bankacılığı Masraf Paketi, Kadın Bankacılığı Ürün Paketi gibi avantajlı bankacılık hizmetlerinin biraraya getirildiği özel masraf paketleri sunuyor.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV