15 Kasım 2018 Perşembe

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

TAB Gıda’dan 1000 Kişilik Dev Toplantı

TAB Gıda Yönetimi, 1000 kişilik dev toplantısında franchisee’lerle buluştu. Antalya’da gerçekleştirilen ve iki gün süren toplantılarda, Operasyon, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Eğitim ve Franchise departmanları tarafından sunumlar gerçekleştirildi. TAB Gıda yöneticileri, değişen tüketici davranışları doğrultusunda başarıyı sürdürülebilir kılmak için yatırımcılarıyla deneyim ve bilgi alışverişinde bulundu.

06 Aralık 2017 Çarşamba 15:00
TAB Gıda’dan 1000 Kişilik Dev Toplantı

Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro® ve Usta Dönerci® markalarıyla Türkiye hızlı servis restoran sektörünün lideri TAB Gıda’nın Türkiye ve Çin ekipleri, Türkiye’nin çeşitli illerinden franchisee’leri ile Antalya’da buluştu. Operasyon, pazarlama, insan kaynakları, eğitim ve franchise departmanları iki boyunca devam eden bayi toplantılarında çeşitli sunumlar yaptı, workshop’lar düzenledi ve değişen tüketici davranışları doğrultusunda başarıyı sürdürülebilir kılmak için ipuçları verdi.

 

Kapanış toplantısında konuşan TAB Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kurdoğlu, gıda sektöründe 23 yılı geride bırakırken başarılarının arkasındaki en önemli faktörlerden birinin kendi alanlarında yetkinliği yüksek insan kaynağı ve güçlü gıda ekosistemi olduğunu vurguladı. Kurdoğlu “Bugün, Türkiye’de sektör lideri olmamızın arkasında kurduğumuz eşsiz ekosistemin yanı sıra, sektörü iyi tanıyan, deneyimli, başarıya doymayan dev bir ekip var. Türkiye’de 70’i aşkın ilde 1100’e yakın restoranımızla hız kesmeden büyüyoruz. Bu muazzam başarıda siz yatırımcılarımızın payı yadsınamaz. Günden güne daha büyük, hepimizi gururlandıracak başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV