23 Ekim 2018 Salı

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Mobil Konkasör Tesisi Sektörünün Parlayan Yıldızı

Teknoloji ilerledikçe bir çok sektörde yeniliğe ve gelişmeye doğru yol almış durumdadır. Bu gelişme doğal olarak madencilik sektörünü de etkileyerek daha kolay üretim yapılması için son sistem konkasör ve mobil konkasör diye tabir edilen taş kırma eleme tesisi makinaları da yansımış durumdadır.

14 Kasım 2017 Salı 14:26
Mobil Konkasör Tesisi Sektörünün Parlayan Yıldızı

Mobil Konkasör Tesisi Sektörünün Parlayan Yıldızı


Teknoloji ilerledikçe bir çok sektörde yeniliğe ve gelişmeye doğru yol almış durumdadır. Bu gelişme doğal olarak madencilik sektörünü de etkileyerek daha kolay üretim yapılması için son sistem konkasör ve mobil konkasör diye tabir edilen taş kırma eleme tesisi makinaları da yansımış durumdadır. Bu hususta Türkiye’nin öncü firması olan Fabo makina, özellikle yurt içi ve yurt dışı yaptığı yenilikler ile bu sektöre farklı adımlar ve yenilikler getirmiş durumdadır.

Son Bir Yılda 100’ü Geçkin İhracat

Sadece yaptığı yenilikler ile değil, yaptıkları ihracat ile de göz dolduran firma son bir yılda yaptığı 100’ü geçkin ihracat ile de bir çok firmanın dikkatini çekmeyi başarmış durumdadır. İhracat yaptığı başlıca ülkeler Afrika ve Avrupa ülkeler olmak üzere konkasör tesislerinin ana vatanı diye sayılan bir çok ülkeye de ilk ihracatı gerçekleştiren firma olarak da hafızalar da yerini almış durumdadır.

14 Yıllık Deneyim Uzman Kadro

2003 yılında İzmir de kurulan Fabo makina, ağırlık olarak ilk etaplar da sabit konkasör ve mobil konkasör tesisi imalatı yapmaktaydı. Daha arz-talep sonucu beton santrali imalatı ile de bir çok başarıya imza atmış durumdadır. Ayrıca bir çok firma bir yılda bile bir çok eleman değişimi yaparken, Fabo makina, kurulduğu günden bu yana hemen hemen aynı çalışanları ile devam etmekte bu da işinde ne denli uzman ve profesyonel olduğunu göstermektedir. Bu süreçte işinde uzman olan kadro ile yüksek kapasiteli ve yüksek kalite de konkasör tesisleri üretmektedir. Bu hususta firmayı daha iyi tanımak ve sektörü iyi anlamak adına firma sahibi Fatih Bozkurt’un görüş ve önerilerini de aldık.

                “ Konkasör imalatı oldukça külfetli ve kabiliyet isteyen bir şeydir. Bizler bunu uzman kadromuz ile başardık ve şuan abartı olmasın Türkiye’nin en ok üretim ve ihracat yapan firması konumuna geldik. Buradaki en büyük etken birincisi çalışanlarımızın disiplinli olması ve ürettiğimiz tesislerin kalitesi. Bugün belki de 100 makinadan 20’sini bir yıl içinde aynı firmaya teslim ettik. Alan bir daha alıyor ise zaten bu hem firmanın hem de ürünlerin kalitesini ortaya koymaktadır. Biz ucuz üretip kalitesiz konkasör imalatı yapmak yerine maliyet oranını düşürüp yüksek kalite de konkasör ve mobil konkasör tesisi imalatı yaptık. Çünkü, kurulduğumuz günden bu yana önceliğimiz müşteri memnuniyeti oldu ve bu mantık bizi bugün kü noktaya ve başarılar getirdi. Umuyoruz ki 2018 yılında ihracat ve üretim sayımız % 250 artırarak Türk ekonomisine ve iş potansiyeline büyük katkılarımız olacağını umuyoruz. Fabo makina hem müşterilerine hem de konkasör tesisi kurmak isteyen firmalara https://www.fabocompany.com sitesi üzerinden 7/24 olarak online destek imkanı sunmaktadır. Ofisimiz de çalışan ve 5 dilde hizmet veren elemanlarımızın hepsi hem sektöre hakim hem de oldukça ilgili kişilerden oluşmaktadır. Siz de sektörü ve firmamızı analiz etmek için istediğiniz zaman sitemizi ziyaret edebilirsiniz.””

 

 

 

 

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV