16 Ekim 2018 Salı

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

Arçelik’ten Samsun’a 3 Yeni Konsept Mağaza

Perakende sektörüne getirdiği yeni bakış açısı ile müşteriye yeni nesil mağazacılık anlayışını sunan Arçelik, Samsun’da 3 yeni mağazasını tüketicilerle buluşturdu. Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer, “Türkiye’nin her bir noktasına ulaşma hedefiyle çıktığımız yolculuğumuzda yeni nesil mağazalarımızda dijital dönüşüme devam ederken bir yandan da teknolojiye odaklanacağız. Bu topraklardan çıkan bir şirket olarak yeni trendler ışığında müşteri deneyimini ön plana çıkaracağız” dedi.

15 Aralık 2017 Cuma 15:29
Arçelik’ten Samsun’a 3 Yeni Konsept Mağaza

Türkiye’deki yeni nesil mağaza ağını hızla geliştiren Arçelik, Samsun’da 3 yeni mağazasını hizmete soktu.

Arçelik‘in Samsun Merkez’deki yetkili satıcılarından Fatih Temiz, Samsun Çarşamba’daki yetkili satıcılarından Uğurlu Ticaret ve Samsun Kavak’taki Can Ateşler Ticaret firmalarının yeni konsept mağazaları 15 Aralık Cuma günü Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer’in katıldığı törenlerle açıldı.

Arçelik Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Can Dinçer, tüketiciyi yeni nesil mağazacılık anlayışı ile buluşturarak perakende sektörüne daha geniş bir tüketici kitlesine ulaşmayı hedeflediklerini belirterek “Ayrıcalıklı uygulamalarla bugünün müşterisine hitap eden yeni nesil mağazalarımız Samsun’da tüketiciyle buluştu. Yeni konsept mağazalarımız tüketici elektroniği ve beyaz eşyadaki geniş ürün yelpazesiyle Samsunlu tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırıyor. Türkiye’nin her bir noktasına ulaşma hedefiyle çıktığımız yolculuğumuzda yeni nesil mağazalarımızda dijital dönüşüme devam ederken bir yandan da teknolojiye odaklanacağız. Bu topraklardan çıkan bir şirket olarak yeni trendler ışığında müşteri deneyimini ön planda tutacağız. Perakende teknolojilerine daha fazla yatırım yaparak deneyim alanlarını artıracağız. Hedefimiz yenilikçi ürün, kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini artırmak olacak” diye konuştu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV