15 Kasım 2018 Perşembe

İŞTE 2017 YILINA DAMGA VURAN OLAYLAR

ALBARAKA TÜRK’TEN ÜNİVERSİTELİLERE EĞİTİM FİNANSMANI DESTEĞİ

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, üniversite gençlerinin eğitimlerini güvence altına alarak eğitim hayallerini gerçekleştirmelerini ve kariyerlerini daha güçlü bir şekilde devam etmeleri için eğitim finansmanı desteği sunuyor.

01 Eylül 2018 Cumartesi 00:14
ALBARAKA TÜRK’TEN ÜNİVERSİTELİLERE EĞİTİM FİNANSMANI DESTEĞİ

Türkiye’nin ilk katılım bankası olan Albaraka Türk, sağladığı eğitim finansmanı desteği ile üniversite gençlerinin daha iyi bir eğitim almalarına, hayallerini gerçekleştirmelerine ve kariyerlerini devam ettirmelerine yardımcı oluyor.

 

“Vade Farksız Taksitlendirme imkânı”

 

Albaraka Türk, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Karatay Üniversitesi, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi, Ayvansaray Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi, 29 Mayıs Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesi’ne kayıt yaptıran öğrenci ve velilerinin vade farkı olmadan 12 aya varan eşit taksitlerle finansman imkanından yararlanmalarını sağlıyor.

 

 

Dileyen öğrenci ve velileri, 3-7 Eylül tarihleri arasında anlaşmalı üniversitelerin kayıt merkezlerinde yer alan Albaraka Türk Ofislerinden detaylı bilgiyi alıp, finansman desteği için başvuruda bulunabilir.

 

“İyi yetişmiş insan gücü kalkınmanın en büyük dayanağıdır”

Albaraka Türk’ün yıllardır gençleri eğitim finansmanı ile desteklediğine dikkat çeken Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İyi yetişmiş insan gücünün ülkemiz ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyorum. Bu doğrultuda kurum olarak elimizi taşın altına koyarak 4 yıldır eğitim finansmanı konusunda gençlerimize ve ailelerine destek olmaya gayret ediyoruz. Gençlerimiz ve aileleri bu yıl da anlaşmalı okullardaki vade farksız finansmanımıza başvurarak eğitim ücretlerini karşılayabilir ve ödemelerini daha rahat bir şekilde yerine getirebilirler.” değerlendirmesinde bulundu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV