2014 Asgari Ücret Ne Kadar


SSK sorgulama hizmetleri üzerine künk kadar evimde makalelerini inceliyordum. imdi gözlerimi yıldızlı tutamaz olmuştum ki buharlı ısıtıcının anı tıslaması beni ardıç rakısı gibi ayılttı. acaba mekân sahibime ikramiye vurmuştu da baharat ayında kiracılarını ısıtarak zenginliğini paylaşmaya mı karar vermişti sıkıldığım için -bol teori az aksiyon- haberlerini bağlı olmak için televizyonu açtım. salık başlıklarını dinlerken kendime çay açmak için mutfağa gittim. sigorta sorgulama O sırada haberlerden biri dikkatimi çekti. Yakınlardaki bir banliyöde bir grup iptidai öğrencisi o zaman bilinmez bir hastalıktan ötürü hastaneye kaldırılmıştı. Bayılırdım gizemli durumlara. Haberi tutmak için koşarak salona döndüm. ufak tefek çocuklardan oluşan bir kalaba ekol bahçesinde muhatara ve sarhoşluk zarfında dolanıyordu ve öğretmenleri onları rahatlatmaya çalışıyordu.

Çocukların bazıları ağlıyordu, bazıları karınlarını tutarak minderlerin üstünde uzanıyordu, birkaçı da ambulanslara bindiriliyordu. hadise yerindeki ses seda sunucusu esrarengiz durumu anlatmaya koyuldu: “Olay bir okul toplantısı sırasında, deri salonunda yırtık verdi. Öğretmenlerden biri çocukların ispati kabil birer ssk gün sorgulama şifresiz birer düşmeye başladığını söyledi. Hastalanan çocukların çoğu Hastanesi’ne kaldırıldı ve beş altı vakit sonra silme iyileşmiş durumda taburcu edildi. mevzii afiyet yetkilileri hâlâ olayın nedenini araştırıyor.

gerçek suçlular ortada ise zehirli dumanlar alan alıyor. fakat daha herhangi bir şey kanıtlanmış değil kütle histerisini daha önceden duymuştum. fiziki tedirginlik gibi zahirî yalnız esasen psikosomatik semptomların grupsal bulaşma etkisi yarattığı durumlardı bunlar. Bu esrarengiz maraz da bu teşhise uyuyor olabilirdi. afiyet görevlileri ssk sorgulama tc ile sorgula fiziki bir ne bulsa üstelik yaşananlar zait dramatikti; şu denli sayıda gözü matemli çocuk, çılgına camit nene babalar ve etrafta koşturan öğretmenlerle ivedili servis görevlileri. ferdası sabahleyin klinikten ilkin tıp fakültesinin kütüphanesine uğradım ve kitle histerisi için beş altı yazı buldum.

 

Bir önceki yazımız olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Incoming search terms:

  • askeri cret ne kadar
  • askeri ücret ne kadar 2014
  • 2014 asgari ücret ne kadar
  • 2014 askeri ücret ne kadar
  • asgari ücret 2014 ne kadar
  • asgari cret ne kadar
  • asgari ücret ne kadar 2014
  • 2014 asgari ücret nekadar oldu
  • agari ücret nekadar oldu

5 Kasım, 2013 | Kategori Haberler Yazar: Bu yazı 2 sene  önce tarafından yazılmıştır.
Tags:
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, iskurnet.com değil siz sorumlu tutulursunuz.